مجله زیبایی روژه

بهترین کرم مرطوب کننده برای پوست خشک کدام است؟ معرفی و خرید محصول

بهترین کرم مرطوب کننده برای پوست خشک

 

برای انتخاب بهترین کرم مرطوب کننده برای پوست خشک ، در ابتدا باید شرایط این نوع از پوست را بررسی کنیم.

پوست های خشک و حساس، بیشترین آسیب را در برابر عوامل خارجی می بینند. به طور مثال، تغییرات آب و هوایی، استفاده مداوم از شوینده ها و یا تماس با ترکیبات شیمیایی و آلرژن بر این نوع از پوست اثر مخربی باقی میگذارد.

 

بهترین کرم مرطوب کننده برای پوست خشک ، چه ویژگی باید داشته باشد؟

برای جلوگیری و درمان این مشکل، استفاده از کرم های مرطوب کننده مناسب این نوع پوست بهترین روش است. ما در این پست سعی داریم تا ویژگی های بهترین کرم مرطوب کننده برای پوست خشک توضیح دهیم. همچنین، چند نمونه از بهترین کرم مرطوب کننده برای پوست های خشک و حساس را به شما معرفی کنیم.

بهترین کرم مرطوب کننده برای پوست خشک ، آن دسته از کرم هایی هستند که حاوی روغن های غنی و مرطوب کننده های سنگین باشند. از سوی دیگر، چون پوست های خشک عموما حساس بوده و به راحتی به ترکیبات شیمیایی واکنش نشان می دهند، بهتر است این مرطوب کننده ها فاقد مواد حساسیت زایی مانند پارابن و یا عطر ها و اسانس های شیمیایی باشند. وجود آلوئه ورا در ترکیبات اولیه این دسته از محصولات، به کاهش التهاب، قرمزی و آسیب های پوستی ناشی از خشکی بیش از حد پوست، کمک می کند.

در نظر داشته باشید که در صورت عدم مراقبت از این نوع پوست ها، احتمال ایجاد اگزما تشدید می شود.

در ادامه به معرفی و بررسی چند نمونه از بهترین کرم مرطوب کننده برای پوست خشک می پردازیم :

 

کرم آبرسان قوی ام کیو MQ

بهترین کرم مرطوب کننده برای پوست خشک

این کرم آبرسان که از برند محبوب ام کیو می باشد، با ویژگی های بسیار عالی و قیمت مناسب را میتوان به عنوان بهترین کرم مرطوب کننده برای پوست خشک نام برد. این محصول مرطوب کننده بسیار قوی برای پوست های بسیار خشک بوده و در کنار آب رسانی، خاصیت ضد التهابی نیز دارد. از سوی دیگر این محصول پوست آسیب دیده بر اثر خشکی را ترمیم کرده و آن را تقویت می کند. این کرم آبرسان، خاصیت ضد قرمزی داشته و رطوبت را به مدت طولانی در پوست نگه می دارد.

این محصول را می توانید برای صورت و بدن استفاده کنید.

 

کرم مرطوب کننده ریچ واتر اوریاژ

بهترین کرم مرطوب کننده برای پوست خشک

یکی از محصولات بسیار خوب که می توان از آن به عنوان بهترین کرم مرطوب کننده برای پوست خشک نام برد، کرم مرطوب کننده ریچ واتر اوریاژ است. این محصول مناسب پوست های خشک و حتی خیلی خشک است. این کرم قابلیت نگه داشتن رطوبت در پوست را به مدت 24 ساعت دارد. همچنین این محصول یک تقویت کننده و نرم کننده بسیار عالی برای پوست خشک و حساس است. این کرم مرطوب کننده، از هرگونه مواد حساسیت زا مانند پارابن، عطر و… عاری است. این کرم یک روشن کننده بسیار عالی پوست نیز هست. از این محصول اوریاژ می توان برای ترمیم آسیب های پوستی ناشی از آفتاب سوختگی و یا لیزر، پلینگ و سایر عمل های زیبایی مشابه استفاده کرد.

 

کرم مرطوب کننده گزموز اوریاژ

بهترین کرم مرطوب کننده برای پوست چرب

یکی از مشکلات پوست های آتوپیک و مستعد اگزما، احساس کشیدگی و درد بر اثر خشکی بیش از حد آن است. می توان گفت کرم کرم مرطوب کننده گزموز از برند اوریاژ با داشتن خاصیت ضد التهابی و مرطوب کنندگی بسیار قوی خود، بهترین کرم مرطوب کننده برای پوست خشک  است. این کرم با داشتن 3 درصد آب معدنی اوریاژ در ترکیبات خود، سلول های پوست خشک و حساس را به طور عمقی مرطوب می کند. این کرم خاصیت درمانی داشته و به مرور زمان پوست های خشک را به طور کامل درمان می کند.

 

بالم اینتنسیو اتودرم بیودرما

بهترین کرم مرطوب کننده برای پوست خشک

برند بیودرما در کنار محصولات بسیار عالی خود از کرم های مرطوب کننده غافل نشده است. در لیست بهترین کرم مرطوب کننده برای پوست خشک ، بالم اینتنسیو اتودرم بیودرما از رتبه بسیار خوبی برخوردار است. این کرم خاصیت ضد التهابی داشته و برای پوست های آتوپیک و بسیار خشک مناسب است. این محصول لایه محافظ پوست را ترمیم و بازسازی می کند.

 

کرم مرطوب کننده سلول ساز اسکین کد

بهترین کرم مرطوب کننده برای پوست خشک

کرم مرطوب کننده از برند اسکین کد، با داشتن درصد بسیار بالای ویتامین و آنتی اکسیدان، یک محصول درمانی بسیار عالی است که با احیای خاصیت ارتجاعی پوست، رطوبت را به آن بر می گرداند. این کرم به جذب حداکثری ویتامین های مفید پوست مانند ای و آ ، کمک می کند.

 

کرم مرطوب کننده اینتنسیو کیو وی

بهترین کرم مرطوب کنننده برای پوست خشک

 

افرادی که دارای پوست های آتوپیک و مستعد اگزما و یا پسوریازیس هستند، بیشتر از سایر افراد باید از مرطوب کننده ها استفاده کنند. برند کیو وی همواره به حل مشکلات این نوع از پوست ها توجه ویژه ای داشته است. کرم مرطوب کننده اینتنسیو کیو وی یک امولیانت و التیام بخش بسیار قوی و موثر است. این محصول ی راه حل درمانی برای پوست های خارش دار، ملتهب و حتی ترک دار است. این محصول فاقد هرگونه مواد حساسیت زا مانند پارابن، عطر و موتد نگه دارنده است.

 

لوسیون کیووی

بهترین کرم مرطوب کننده برای پوست خشک

اگر از کرم های خیلی چرب خوشتان نمی آید اما در عین حال پوستی بسیار خشک دارید، لوسیون کیو وی می تواند انتخابی بسیار عالی برای شما باشد. این مرطوب کننده دارای بافتی سبک است. همچنین ترکیباتضد چرب آن در حالی که به درمان خشکی پوست کمک می کنند، احساسی خوشایند را برای مصرف کننده به ارمغان می آورد. این محصول فاقد رنگ، لانولین و عطر است و به همین دلیلی در دسته بهترین کرم مرطوب کننده برای پوست های خشک و حساس قرار می گیرد.

 

کرم مرطوب کننده ریچ مناسب پوست های خشک ژونزک

بهترین کرم مرطوب کننده برای پوست خشک

برند فرانسوی ژونزک در کنار سایر محصولات خود، به مشکل پوست های خشک و حساس نیز اهمیت داده و با ارائه مرطوب کننده غنی مختص پوست های خشک، به درمان این مشکل پوستی کمک می کند. این کرم با تقویت لایه محافظ پوست، در کنار آب رسانی به آن، به حفظ رطوبت در پوست نیز کمک می کند.

 

ژل محافظ مرطوب کننده و ضد چروک پوست‌های حساس جینکولیس بایوسکرین

بهترین کرم مرطوب کننده برای پوست خشک

یکی از مرطوب کننده های بسیار عالی برای پوست های حساس و خشک، ژل محافظ مرطوب کننده و ضد چروک پوست های حساس جینکولیس بایوسکرین است. این محصول یک ژل التیام بخش است که با داشتن مقدار بسیار زیادی آنتی اکسیدان در ترکیباتش، خاصیت ضد چروکی نیز دارد. گلیسیرین و ویتامین موجود در این محصول در کنار نرم کردن پوست آن را بازسازی هم میکند این محصول کاملا ضد حساسیت بوده و مناسب استفاده برای پوست های نرمال تا خیلی خشک و حتی حساس است.

 

کرم مرطوب کننده ضد قرمزی مورد

بهترین کرم مرطوب کننده برای پوست خشک

برند مورد، همواره به تولید محصولات بسیار با کیفیت و موثر ممعروف بوده است. این برند با ارائه یک مرطوب کننده برای پوست های حساس، به مشکل بزرگ این پوست ها یعنی قرمزی پوست نیز توجه کرده است. این محصول خاصیت آرام بخشی و ضدالتهابی داشته و با جذب سریع به مصرف کننده حسی خوشایند می دهد. همچنین این محصول عمل آبرسانی را به طور عمقی انجام می دهد و به همین دلیل پوست به مدت بیشتری مرطوب می ماند. این کرم مرطوب کننده حاوی ترکیباتی گیاهی مانند عصاره شیرین بیان و زالزالک است و به کمک همین ترکیبات ارگانیک، قرمزی پوست های خشک و آسیب دیده را به سرعت رفع کرده و خشکی و زبری آن را نیز درمان می کند.

از این محصول می توان برای پوست های چرب نیز استفاده کرد. اگر نظر و پیشنهادی درباره محصول های بهترین کرم مرطوب کننده برای پوست خشک دارید، حتما کامنت بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *