باز هم روژه و کمپین‌های هیجان‌انگیزش...

این بار می‌خوایم به شما مژده‌ی یک جشنواره‌ی جذاب با یک فرصت طلایی رو بدیم. شاید برای شما هم جذاب باشه که تستر یک محصول باشید، اون رو نقد کنید و مثل بیوتی بلاگرای معروف نظر شخصی و تجربه‌ای که از مصرف محصولات داشتید، به دیگران بگید.

این فرصت خوب، کمپین روژه تلنت ماست. یعنی شانسی برای شروع درخشیدن شما! شانسی برای کسانی که دوست دارن در این زمینه دیده بشن و به این کار علاقه دارن. شاید هیچوقت شرایطی فراهم نشده بود تا بتونید شروع کنید یا بهتره بگم، از پا گذاشتن تو این مسیر تردید داشتید، اما حالا با جشنواره روژه تلنت این کار ممکن میشه!

اولین مرحله کمپین ما، برای ششم خرداد ماهه

6 خرداد روز جهانی ضدآفتابه و ما می‌خوایم از بین شما، 15 بیوتی بلاگر انتخاب کنیم تا به هر کدوم از طرف روژه یک ضدآفتاب مخصوص پوستشون رو به طور رایگان هدیه بدیم. شما هم اون‌ها رو تست کنید و برای ما یک ویدیوی حداکثر 1 دقیقه‌ای بگیرید و نقد اون محصول رو چه خوب و چه بد به دیگران بگید.

اما چه کسانی می‌تونند جزو اون 15 نفر باشند؟

اما چه کسانی می‌تونند جزو اون 15 نفر باشند؟ ما یک آزمون تستی شامل 15 سوال درباره ضدآفتاب طراحی کردیم. هرکس که بالاترین امتیاز رو در این آزمون کسب کنه می‌تونه یکی از اون 15 نفر باشه. پس دانش و اطلاعات کافی در این زمینه، چیزیه که برای پاسخگویی به سوالات لازم دارین. اینطوری مخاطبان هم مطمئن می‌شند اون 15 نفری که قراره نظراتشونو با شما به اشتراک بذارن، اطلاعات و صلاحیت نظردهی و انتقال تجربشونو دارن.

این کمپین از تاریخ 99/2/19 رسما شروع میشه و شما می‌تونید از طریق لینک زیر در این آزمون تستی شرکت کنید.

برای شرکت در آزمون هم از ایمیلی استفاده کنید که بهش دسترسی دارید تا اگر شما جزو بلاگرهای منتخب‌ این دوره بودید، بتونیم با شما ارتباط برقرار کنیم.

بعد از سربلند بیرون اومدن شما از امتحان روژه و رسیدن شما به مرحله‌ی ویدیو گرفتن به عنوان یک بیوتی بلاگر، ویدیوی برندهای ما در پیج اینستاگرام روژه پست میشه تا همه شمارو ببینن و از تجربیاتتون استفاده کنن!

به همین دلیل باید این نکته رو مد نظر داشته باشید که یکی از شرایط شرکت تو این کمپین اینه که شما با انتشار ویدیوتون داخل پیج مشکلی نداشته باشید.

یه فرصت تکرار نشدنی واسه نفر اول

بعد از به اشتراک گذاشتن ویدیوها، نفر اول این دوره براساس رای اکثریت، انتخاب میشه.
قرارم نیست این نفر اول‌رو به راحتی ولش کنیم.
بلاگر منتخب قراره تا 3 ماه از اسپانسرینگ روژه در زمینه تامین محصولات برخوردار بشه تا مسیر خودش‌رو را در زمینه بلاگر شدن طی کنه.

خلاصه بگو برای شرکت تو کمپین 6 خرداد باید چیکار کنم؟

  • توی آزمون شرکت کن و با ایمیلی که در دسترست باشه به سوالات جواب بده
  • اگه حس کردی امتیاز بالایی کسب کردی، منتظر باش و ایمیلتو چک کن چون 2 روز بعدش 15 نفر برتر اعلام می‌شن
  • به 15 نفر منتخب بعد از مشاوره یک ضدآفتاب مناسب پوستشون برای تست ارسال میشه
  • بعد از مصرف، یک ویدیوی حداقل 1 دقیقه‌ای از نقد محصول برای ما می‌فرستین
  • ویدیو منتشر می‌شه تا هم شما دیده بشی و هم مخاطبان از تجربه‌ات برای خرید استفاده کنن!
  • داستان 3 ماه اسپانسرینگ روژه هم برای اون نفر اوله که طبق نظرسنجی انتخاب میشه.
  • البته که خبرای بهتری هم در آینده تو راهن، اما نه مختص 15 نفر، بلکه برای همه‌ی شما…