تاریخ امروز25 اردیبهشت 1400
دستگاه لیزر موهای زائد

خرید دستگاه لیزر موهای زائد ، انواع مدل ، لیست قیمت و بررسی

اصولا دستگاه لیزر موهای زائد چه از نوع خانگی و چه از نوع اصلی و آنهایی که در مراکز کلینیک رفع موهای زائد استفاده می شود، گران قیمت بوده و کار با آن ها سخت و بسیار دشوار است. البته ما در آیا دستگاه لیزر موهای زائد خانگی ارزش خرید دارد؟ کامل به این دستگاه های به روز خانگی اشاره کردیم و گفتیم که بعضی از آن ها به راحتی قابل استفاده می باشد و می توان از آنها استفاده کرد. دستگاه لیزر موهای زائد بر 2 یا 3 اساس کلی کار می کنند. قیمت های مختلفی دارند و شرکت های متفاوتی آنها را تولید می کنند. ما در این مقاله به این موارد خواهیم پرداخت پس با روژه مگ همراه باشید.


یک مقاله جامع برای آقایان عزیز؛ لیزر موهای زائد مردان ، ناگفتنی ها و هرآنچه که باید درباره لیزر موهای زائد آقایان بدانید!

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد خانگی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

دستگاه لیزر موهای زائد

دستگاه های لیزر اساساً بر تکنولوژی IPL و یا Rf کار می کنند. که این دو مخفف عبارت Intense Pulsed Light و  Radio Frequency می باشد. دستگاه های دیگری هم هستند که از تکنولوژی های دیگری هم بهره می برند. دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت و رومینگتون و دیود از مدل های دیگری هستند که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. عمل لیزر به برخورد اشعه ی نور دستگاه لیزر به پوست و تخریب فولیکول های مو می گویند. برای توضیح بیشتر به شایع ترین اتفاقات قبل و بعد از جلسه اول لیزر موهای زائد که باید بدانیم!  مراجعه کنید. باید قبل از خرید دستگاه لیزر موهای زائد  حتما مشاوره بگیرید و متناسب با پوست خود مدل دستگاه لیزر را انتخاب کنید.

قیمت دستگاه لیزر موهای زائد دست دوم حدودا چقدر است؟

دستگاه لیزر موهای زائد قیمت های متفاوتی دارد. با توجه به مدل آن ها که در بازار موجود می باشد میتوان از 15 میلیون تومان تا ۲ میلیارد تومان آنها را پیدا کرد. البته قیمت دست دوم بسته به مقدار کارکرد دستگاه دارد و شخص فروشنده و نمی توان قیمت دقیقی بیان کرد. قیمت دست دوم دستگاه های لیزر چه خانگی چه مطبی 30 درصد کمتر از قیمت نو آن کمتر است. البته بعضی از مراکز و یا فروشگاه ها این دستگاه ها را به علت بالا بودن قیمتشان اجاره می دهند و شما می توانید برای پیدا مردن آها به صفحات وب سر بزنید و یا به اپلیکیشن های فروش و آگهی های دست دوم مراجعه کنید.


در کنار این مطلب، سری هم به مقاله آیا دستگاه لیزر موهای زائد خانگی ارزش خرید دارد؟ بزنید.

دستگاه لیزر موهای زائد دایود چگونه کار می کند؟

طرز کار دستگاه لیزر موهای زائد دایود به علت اشعه ای دیود به این صورت است که نسبت به دستگاه های IPL نفوذ بیشتری در پوست دارد و طیف بیشتری از فولیکول های مو را شامل می شود. و طول موج آن حدودا 800 تا 810  nm است. از این رو این دستگاه بیشتر برای افرادی که پوست تیره ای دارند استفاده می شود. دستگاه لیزر موهای زائد IPL به صورت سطحی تر عمل کرده و برای افرادی که پوست روشن تر دارند استفاده می شود. پس این که دستگاه لیزر موهای زائد دایود بهتر است یا الکساندریت بسته به نوع پوست شما دارد.

 

دستگاه لیزر پلاتونیوم چیست؟

دستگاه لیزر موهای زائد

به طور کلی می توان گفت این دستگاه شامل چندین دستگاه لیزر موهای زائد است. این دستگاه دارای 3 طول موج 750 و 800 و 1064 را دارد. در واقع دارای امواج الکساندریت و دایود و ان دیاگ می باشد. مزیت اصلی این قابلیت این است که موهای زائد را برای طول مدت بیشتری از بین می رود. تمامی انواع رنگ پوست ها ( 1 تا 6 ) را شامل می شود. اثر بخشی سریعتری دارد و بدون درد صورت می گیرد.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار کرونا

اطلاعات ویروس کرونا از سرتاسر دنیا